+90 (533) 522 63 79

Türkiyenin.Kaliteli El.Halı El Dokuma Halı üretim:AltınçağHalı

Türkiyenin.Kaliteli El.Halı El Dokuma Halı üretim:AltınçağHalı

Altın Çağ halı 

EL DOKUMA  ÜRETİMİ

Yünün Faydaları :   Yün dayanıklıdır.

 Dünyada bakteri barındırmayan tek kıl, yün kılıdır.

 

* Sinirsel sitem hastalıklarına, eklemlerde uyuşma, sancı ve ağrılar için dünyaca ünlü Prof.larca tek tavsiye edilen doğal üründür.Uzun ömürlüdür.Koyun yünü sinyal ve radyasyon emicidir.      

Doğal bir ürün olan yün, termal yalıtım sağlayarak ısıyı eşit dağıtır. 

  Havadaki nem oranını doğal şekilde düzenler. Yine doğal yapısından dolayı anti-alerjiktir. Yün terletmez ,Teri emer, Ter yapmaz. Vücuttaki ağrıları alır. Bel Boyun ve Sırt ağrılarına iyi gelir. Bir çok romatizma ağrılarına iyi gelir..Yün güvenlidir.  Bit, pire, karınca, akrep, yılan ve bir çok haşarat yüne yanaşmaz ,Aleve karşı dirençlidir.Alerjik değildir. Koku yapmaz.  Alerjik ortamların oluşması için elverişli değildir.

 Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.  Yün rahattır. Vücuttaki negatif elektriği alır, dinlendirir, rahatlatır, sakinlaştirir. Rahat bir uyku sağlar. Doğal yalıtıcıdır. İyi uyku sağlar.

 Havadaki nem oranını doğal şekilde düzenler. Koyun yünü; yağmuru ve suyu çekmez. Dolayısıyla kolay ıslanmaz, ayrıca ortamdaki fazla nemi emer ve rutubet oranını tabii bir şekilde düzenler. Yün doğaldır. bakterilerden ayrışır, bakteri doğal olarak yok eder. Koyun yünü ısıyı dengeleyicidi

Sağlıklı mutlu günlerde kullanınız...

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017