+90 (533) 522 63 79

El Dokuma Halı Modelleri ve Fiyatları | Altınçağ Halı

El Dokuma Halı Modelleri ve Fiyatları | Altınçağ Halı 

Yün Halının:  Faydaları Koyun yünden yapılan Halı ve  kilimler, sinyal ve radyasyon emicidir. Radyasyonu emerek cep telefonu, modem, uzaktan kumanda vb. Elektronik cihazların vücudumuza zarar vermesini engeller. Bu nedenle halıların koyun yünden yapılmasına dikkat etmeliyiz. Çünkü uyuduğumuz sürece cep telefonları ve internet cihazları var Vücudumuz, özellikle beynimiz bu durumdan çok etkileniyor. Odanızda ve oturma odanızda koyun postu  halı . kilim varsa bu hasar en aza indirilir. 

Wool Carpet: Benefits Carpets and rugs made of sheep wool are signal and radiation absorbent. By absorbing radiation, cell phone, modem, remote control etc. It prevents electronic devices from harming our body. For this reason, we should be careful that the carpets are made of sheep wool. Because as long as we sleep, we have cell phones and internet devices. Our bodies, especially our brain, are very affected by this situation. Sheepskin rug in your room and living room. If there is a rug, this damage is minimized.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017