+90 (533) 522 63 79

Hakkımızda

Firma olarak türk halıcılığın önde gelen lider imalatcılardan ve üretim  yapan altınçağhalıcılık halı söktöründe sizlere farklı bir hedef sergilemektedir altınçağhalı olarak eldokuma halı . ipek halı .modern  halı, dekoratif halı, kilim  söktöründe kaliteli eldokuma üretmektedir müşterilerimize ilk aşamada istemiş olduğu desen ve modellere göre seçim yapmaları sağlanır bu aşamadan sonra iplik ve renk tercihlerine göre özel eldokuma tezgahlarımızda üretim yapılmaktadır halı dokuma bölgelerimiz içanadolu ve egebölgesinde  ve doğuda  türkiyede  dokunmaktadır el emeği göznuru olan halılar tamamen eldokuma sanatıdır halılarımız uşakhalısı ipek ve ipekhalısı yün filoş kilim tül pactwork ve isteğe göre her türlü halılar dokunmaktadır özel sipariş alınır saraylara konaklara villalara hotellere ve her türlü büyük ebatlı halılar dokunmaktadır dekarosyon anlayışında içmimarı ve dekarosyon modern ve dekoratif antika halılar ve kilimler siz değerli müşterilerimize sunmaktan memmun oluruz istediğiniz her türlü halı ve kilimler stoklarımızda mevcut olduğu sürece adresinize en kısa zamanda teslim edilir restorasyon ve temizlik bakımından ekspertiz kontrolünde antika halılar ve kilimlerinizin yıpranan kopansaçaklar profesyonel deneyimli ellerden yeniden restarosyon ve temizlik yapılmaktadır siz değerli müşterilerimiz için web sayfamızdan sunulumuştur.    Dokuma  üretim  ister yut içi  ister  yurt dışı  oluşabilecek  her türlü  talebe  cevap Yüzlerce dizayn ve binlerce muhtemel kombinasyon ile Rugs tüm dünyadan tüketicilerin isteklerini karşılayabilecek niteliktedir. Firmamızda bulunan 50 tasarımcı sürekli pazarı takip ederek en son trendlere uygun stiller ve renklere göre kreasyonlarımızı yenilemektedirler. Rugs grubu ABD Atlanta’daki birimi Rugs Inc. ile uluslararası pazarlara doğrudan erişim sağlama olanağı yakalamıştır. Ayrıca firma 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. 

 Siz Değerli Müşterilerimize özel olarak El Dokuma Halı, Kilim, İpek, dokunmaktadır. İstediğiniz Ebatlarda ve Desen Tasarımı Yapılmaktadır. Oteller'e Konaklara, Yalılar'a, Villalar'a Büyük Ebatlarda Halı, İpek Dokunmaktadır. Kişiye özel Halı, İpek ve Kilim Dokunmaktadır. Özel Sipariş Alınır. 

Özel kolleksiyon el dokuma halı, El dokuma halı Turkiye, El dokuma şal Türkiye.  el dokuma halı türkiye. patchwork el dokuma halı Türkiye. Naturel el dokuma halı Turksch. antik uşak halısı el dokuma Türkiye . el sanatları el dokuma halılar Türkiye . hand made carpets and kilims Turkey Carpet, Saraylara halı dokunur, Villara halı kilim ve ipek dokunur, Resimli tablo halı yapılır, hoteller'e halı dokunur, Hand Woven, hand woven, Altınçağ Halı El Dokuma Hand Woven Kilim Rugs Uşak Halı İmalatı Otel Halıları Dekorasyon Handmade tablo.

El Sanatları el dokuma halı ve şal üretimi yapan firmamız ÖZEL KOLLEKSİYONLARI eşsiz modelleri bu alanda kendine özgü tasarımları ile her zaman aranılan bir firma olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır. El dokuma halı bir sanattır, sanatta sanatçının elinde şekillenir.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017