+90 (533) 522 63 79

Carpets:Duvardan Duvara Halı.Otel ve Proje Halıları:AltınçağHalı

Duvardan Duvara Halı.Otel ve Proje Halıları_AltınçağHalı

Yün  HALI  el dokuma  halılar.sağlıklı ve doğal bir ürün olan yün, termal yalıtım sağlayarak ısıyı eşit dağıtır. Yine doğal yapısından dolayı antialerjiktir. Kolay yanmaz, antibakteriyel olması özelliği kazandırılacak işlem görmüştür. Yün terletmez ve   vücuttaki ağrıları alır. sabahları uykunuzu almış ve daha dinç kalkmanız için, içerisinde yapay elyaf olan  değil yünlü Halılar  yün  alev almaz tercih etmelisiniz. 

Wool HALI hand woven carpets. Wool, a healthy and natural product, distributes heat evenly by providing thermal insulation. Again, due to its natural structure, it is antiallergic. It does not burn easily, it has been treated to gain antibacterial properties. Wool does not sweat and relieves body pain. You should prefer wool carpets that are not flammable, not with artificial fibers, in order to sleep in the mornings and wake up more vigorous.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017