+90 (533) 522 63 79

Tablo Halılar Tablo Halı- Tablo Halısı- AltınçağHalı

Altınçağ tablo halı tablo halı- tablo halı- üretimi 

Rugs made of sheep wool are signal and radiation absorbers. By absorbing radiation, cell phone, modem, remote control etc. It prevents electronic devices from harming our body. For this reason, we should be careful that the carpets are made of sheep wool. Because as long as we sleep we have mobile phones and internet devices. Our bodies, especially our brain, are very affected by this situation. If you have a sheepskin rug in your room and living room, this damage is minimized. 

Koyun yünden yapılan kilimler, sinyal ve radyasyon emicidir. Radyasyonu emerek cep telefonu, modem, uzaktan kumanda vb. Elektronik cihazların vücudumuza zarar vermesini engeller. Bu nedenle halıların koyun yünden yapılmasına dikkat etmeliyiz. Çünkü uyuduğumuz sürece cep telefonları ve internet cihazları var Vücudumuz, özellikle beynimiz bu durumdan çok etkileniyor. Odanızda ve oturma odanızda koyun postu kilim varsa bu hasar en aza indirilir.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017