+90 (533) 522 63 79

AltınçağHalı.Özel Tasarım.Halı Halılar Özel Halılar.üretim

AltınçağHalı.Özel Tasarım.Halı Halılar Özel Halılar.üretim

Koyun yünden dokunmuş halılar sinyal ve radyasyon emicidir.Evimizde yoğun kullandığımız cep telefonu,modem,kumanda, gibi elektronik cihazların yaydığı rasyasyonu emerek vücudumuza zarar vermesini önler.Bunun için bilhassa halılar  koyun yününden olmasına özen göstermeliyiz.Çünkü uyuduğumuz sürece cep telefonları, internet cihazları devamlı sinyal alır verir.Vücudumuz özellikle beynimiz bu durumdan çok fazla etkilenir.Ciddi zarar görür. koyun yününden  halılar odanızda ve salonda  içerik ise bu zarar en aza iner. 

Rugs made of sheep wool are signal and radiation absorbers. By absorbing radiation, cell phone, modem, remote control etc. It prevents electronic devices from harming our body. For this reason, we should be careful that the carpets are made of sheep wool. Because as long as we sleep we have mobile phones and internet devices. Our bodies, especially our brain, are very affected by this situation. If you have a sheepskin rug in your room and living room, this damage is minimized.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller altincaghali.net sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017